Výrobcovia / značky

Doprava

Úvod Doprava

Máte už u nás vybraný tovar a neviete ako Vám ho máme doručiť? V nasledujúcich riadkoch si môžete naštudovať, ktorý tip doručenia je pre Vás najvýhodnejší.
Snažíme sa aby bolo pre Vás poštovné čo najatraktívnejšie a preto máme pre Vás hneď niekoľko možností pre dodanie tovaru. V ponuke máme možnosti Slovenskej pošty a Zásielkovne. Pokiaľ si zvolíte Slovensku poštu mate možnosť si vybrať medzi Poštový kuriér na adresu, na poštu/BalíkoBox alebo klasickým zaslaním balíku na poštu (vybavenie do 2-3 pracovných dní), preto sa rozhodnite či Vám je pohodlnejšie doviesť tovar až domov alebo si ho osobne vyzdvihnete v blízkom okolí na pošte /BalíkoBoxe. V prípade Zásielkovne si môžete zvoliť pobočku kam chcete zaslať balík a po prijatí Vašej objednávky na odbernom mieste Vás budú informovať SMSkou (vybavenie do 2-3 pracovných dní). Osobný odber je možný pred ZOC Max Žilina po dohode, nakoľko JJkomiks.sk nemá kamennú predajňu a prevádzkuje len internetový obchod. Pre viac info nás neváhajte kontaktovať.

 

Poštovné je účtované podľa hodnoty Vašej objednávky: 

Hodnota objednávky0€ - 40,00€40,00€ - 100,00€100,00€ a viac
Poštový kuriér na poštu/BalíkoBOXu 3,99 € 2,99 € zadarmo
Poštový kuriér na adresu 4,99 € 3,99 € zadarmo
Balík na poštu 2.69 € 1,99 € zadarmo
Zásielkovňa 2,49 € 1,99 € zadarmo
Zásielkovňa ČR 3,49 € 2,99 € zadarmo
Osobný odber zadarmo zadarmo zadarmo

 

Cena sa môže navýšiť podľa spôsobu platby, pokiaľ si zvolíte spôsob platby dobierku tak Vám bude priúčtované k sume poštovného 1€.
Pri preberaní zásielky si skontrolujte či balík nie je poškodený, pokiaľ áno tovar neprevezmite alebo nás okamžite informujte.
Doručenie tovaru závisí od toho kedy si vytvoríte objednávku a aký typ doručenia zvolíte. Bežná doručovacia doba je do 2 pracovných dní. Pokiaľ si vytvoríte objednávku do 12:00 a zvolíte spôsob dodania Poštový kuriér na adresu alebo Poštový kuriér na poštu/BalíkoBOXu, tovar Vám bude doručený v nasledujúci pracovný deň.
Bezplatné doručenie je ponúkané aj pri niektorých špeciálnych akciách, v takom prípade nie je potrebné prekročiť vyššie uvedené limity pre získanie poštovného zadarmo, stále však platia rovnaké podmienky.

K uvedeným sumám neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky.

 

 


JJkomiks

Copyright 2017 - 2020 © JJkomiks.sk
googlefbc04c6ae241de62.html