Odporúčame
  
Výrobcovia / značky

Doprava

Úvod Doprava

Máte už u nás vybraný tovar a neviete ako Vám ho máme doručiť? V nasledujúcich riadkoch si môžete naštudovať ktorý tip doručenia je pre Vás najvýhodnejší.
Snažíme sa aby bolo pre Vás poštovné čo najatraktívnejšie a preto máme pre Vás hneď niekoľko možností pre dodanie tovaru. V ponuke máme možnosti Slovenskej pošty a Slovak Parcel Service (SPS) kuriéra. Pokiaľ si zvolíte Slovensku poštu mate možnosť si vybrať medzi Poštový kuriér na adresu, na poštu/BalíkoBox alebo klasickým zaslaním balíku na poštu( vybavenie do 2-3 pracovných dní), preto sa rozhodnite či Vám je pohodlnejšie doviesť tovar až domov alebo si ho osobne vyzdvihnete v blízkom okolí na pošte /BalíkoBoxe. Rovnakú možnosť mate aj pri SPS kuriérovi, tu je však počet balíkomatov menší, plus je v ponuke aj Parcel Shop, pri ktorom nám prosím uveďte do ktorého Parcel Shopu chcete doručiť balík. Zoznam Parcel Shopov nájdete tu. Osobný odber nie je možný nakoľko nemáme kamennú predajňu.

 

Poštovné je účtované podľa hodnoty Vašej objednávky: 

Hodnota objednávkyPoštový balík n0€ - 40,00€40,00€ - 100,00€100,00€ a viac
Poštový kuriér na poštu/BalíkoBOXu 3,99 € 2,99 € zadarmo
Poštový kuriér na adresu 4,99 € 3,99 € zadarmo
Balík na poštu 2,49 € 1,99 € zadarmo
SPS Kuriér balíkomat* X € X € X
SPS Kuriér Parcel Shop** 2,69 € 1,99 € zadarmo
SPS Kuriér 3,99 € 2,99 € zadarmo

 

Cena sa môže navýšiť podľa spôsobu platby , pokiaľ si zvolíte spôsob platby dobierku tak Vám bude priúčtované k sume poštovného 1€.
Uvedené ceny platia iba pre odoslanie obyčajných zásielok na Slovensko , do zahraničia tovar nezasielame. Pri preberaní zásielky si skontrolujte či balík nie je poškodený, pokiaľ áno tovar neprevezmite alebo nás okamžite informujte.
Doručenie tovaru závisí od toho kedy si vytvoríte objednávku a aký typ doručenia zvolíte. Bežná doručovacia doba je do 2 pracovných dní. Pokiaľ si vytvoríte objednávku do 13:00 a zvolíte spôsob dodania SPS Kuriér alebo SPS Kuriér balíkomat , tovar Vám bude doručený v nasledujúci pracovný deň.
Bezplatné doručenie je ponúkané aj pri niektorých špeciálnych akciách, v takom prípade nie je potrebné prekročiť vyššie uvedené limity pre získanie poštovného zadarmo, stále však platia rovnaké podmienky.

K uvedeným sumám neúčtujeme žiadne ďalšie poplatky.


* Z technický príčin je možnosť dopravy tovaru SPS Kuriér balíkomat nedostupná.

** Pri tomto type dopravy nie je možne platiť kartou, pri výbere platby dobierkou


JJkomiks

Copyright 2017 - 2019 © jjkomiks.sk
googlefbc04c6ae241de62.html